SpecuSweet - Honing met speculaas specerijen
SpecuSweet is honing met een speculaassmaak, een heerlijke en gezonde delicatesse! Proef zelf de fantastische smaak van speculaaskruiden met rauwe honing van de imker. Ren jij ook altijd meteen naar de winkel als de sinterklaaslekkernijen weer te koop zijn? Kruidnootjes, chocoladeletters en speculaasbrokken… Het enige nadeel is dat dit lekkers zo ongezond is. Maar we hebben een goed alternatief bedacht!
Honing met speculaas wordt gemaakt van een dikke crèmehoning. Dit is pure, rauwe honing van de imker. Aan de honing is een unieke mix van specerijen toegevoegd. Hierdoor ontstaat een fantastische speculaassmaak!
- Overheerlijke smaak van speculaas
- Fantastische aroma
- Je hoeft niet te wachten tot Sinterklaas
- Gemaakt met echte specerijen
Gezonde toepassingen van SpecuSweet
De honing van imkerij De Valksche Bijenhof is (h)eerlijke rauwe honing. Doordat we onze honing niet verhitten, blijven alle gezonde eigenschappen behouden! Honing met speculaas is heerlijk op bijv. de boterham, cracker en pannenkoek. Maar ook de combinatie met zuivelproducten is zeer smakelijk.
Anoniem (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
daisy van den bos (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Anoniem (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Zeer fijne smaak
Valeria Pacheco (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Diederd (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Luchtig en zacht
Juan (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Heerlijke dikke pasta en ook makkelijk uit te smeren
Anoniem (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Heerlijk voor in de yoghurt of havermout, maar ook lekker om op baksels te gebruiken!
Anoniem (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Anoniem (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Leonie (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Deze is super lekker
Ardi (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Erg lekker!
Ines V. (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Super