Veluwse raathoning
De bijen van onze imkerij hebben nectar van vele bloemensoorten op de Veluwe verzameld en tot honing verwerkt. De honing hebben ze gestopt in raat van zuivere bijenwas, zie ze zelf in de bijenkast hebben gemaakt. Echt puur natuur dus! Onze Veluwse raathoning wordt op diverse plekken op de Veluwe gewonnen en de bijen hebben op veel bloemsoorten gevlogen. Dit zorgt voor een diversiteit aan smaken honing in deze raat. Hierdoor heeft ieder bakje zijn eigen unieke, volle zoete smaak.
- Bevat grote diversiteit aan pollen (stuifmeelkorrels)
- Volledig door de bijen gemaakt van nectar van bloemen van de Veluwe
- In z’n geheel eetbaar: zowel de honing als de was
- Raathoning is de meest natuurzuivere honing die er bestaat! Pure rauwe honing dus!
Deze Veluwse raathoning is uitsluitend afkomstig uit onze eigen imkerij.
Gezonde toepassingen van deze honing
Deze raathoning van imkerij De Valksche Bijenhof is (h)eerlijke honing zonder verdere toevoegingen. Doordat we deze honing nooit verhitten, blijven alle gezonde eigenschappen van honing behouden!
Veluwse raathoning wordt door de liefhebbers ook wel in brokken puur gegeten. Verder is het heerlijk op brood of cracker en in allerlei gerechten, op desserts en pannenkoeken.
Ian van der Starre (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Lekkere goede honing
Yamen B. (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Abdoel Abdoella (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Sander otto (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Altijd erg lekker
Anoniem (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
wouter (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
F Verkuijlen (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Boven verwachting, zachte mildzoete honing.
emine Bles (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Anoniem (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Denk een Sinterklaas cadeautje
Ingrid (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
In vergelijking tot de honingraat uit de Biesbosch is deze, voor mijn gevoel, meer stropering en de meer gummie-achtig.
Ik vind hem erg lekker en fris en helder van smaak.
Shirley dHamecourt (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Heerlijk als vanouds
Martine P. (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Anoniem (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Heerlijk
Annemarie9 Verschuren (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Snelle service leuk verpakt t was een kado)en extreem lekker !!!
Henk Schreur (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Anoniem (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Omid Khosravani (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
albert blom (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Derkanne (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Netherlands
Smaak van de natuur
Shirley (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
Netherlands
Goede, smaakvolle honing, iedere dag neem ik een stukje, zeer smaakvol én gezond.
Heidy V. (Geverifieerde klant van HONINGonline) –
North Holland, Netherlands
Ingrid –
Deze Heideraathoning is werkelijk een fantastische honing. Het feit dat deze raat maar om de 6 jaar kan geoogst worden maakt hem des te unieker. Een krachtige, kruidige, smaakvolle honing. Overheerlijk!
Gert –
Als echte honingkenner kan ik deze honing van harte aanbevelen!
Veluwse heideraathoning van HONINGonline is werkelijk honing van koningsklasse! Zeer sterk van smaak, echte volle kruidige heidehoning.
maria –
ik bestelde de raathoning omdat ik mijn schouder brak en mij werd geadviseerd deze 4 weken 2x daags 1 eetlepel te eten om de botaangroei te bevorderen.
zegt het voort, zegt het voort
M. Abiri –
Helaas waren de grote verpakkingen Veluwse raathoning niet meer op voorraad, toen ik belde met de winkel en begreep dat het erg hard ging met de grote verpakkingen heb ik een aantal kleinere bakjes besteld. Ik werd vriendelijk te woord gestaan en heb ook nog het één en ander opgestoken over raathoning en de verpakkingen. Ik bedankte de medewerker en complimenteerde ze met hun producten. Als liefhebber van heerlijke kwaliteit honing, kan ik het niet laten om hier een vette beoordeling achter te laten. Honingonline, imkers en vooral de bijen, bedankt voor jullie toewijding en het werk. Want wie kan er nu zeggen dat ze zo’n gouden product zoals bijvoorbeeld de Veluwse raathoning mag leveren?
Siham –
Dit is zooo ontzettend lekker! Ik wist niet dat je, het witte gedeelte van de raat, als kauwgom kon gebruiken! Zeker een half uurtje kauw plezier gehad en een fris ruikende mond. Wat een ontdekking! Wie heeft er nog chemische kauwgom nodig? Hier zal ik zeker meer van bestellen! Bedankt voor de TOP service